Mine tooteinfo juurde
Skin & Coat Adult Dog Supplements skanėstai Royal Canin 1x240g

Royal Canin

Skin & Coat Adult Dog Supplements maiused Royal Canin 1x240g

€10,70
Soodushind  €10,70 Tavahind  €10,70
Kirjeldus

Täiskasvanud koertele sobivad ROYAL CANIN® Skin & Coat Adult närimistabletid on spetsiaalselt välja töötatud teaduslikult põhjendatud koostisosade seguga, mis tugineb enam kui 50-aastasele koerte toitumisalasele uurimistööle ja vaatlustele. Need ekspertide loodud toidulisandid on koostatud nii, et need vastaksid teie koera muutuvatele vajadustele ja aitaksid säilitada tema tervist.

Toetab naha ja karvkatte tervist

ROYAL CANIN® Skin & Coat Adult närimistabletid on mõeldud terve naha ja läikiva karvkatte säilitamiseks. Need närimistabletid sisaldavad oomega-3- ja oomega-6-rasvhappeid, mis toidavad nahka ja karva, ning tsinki ja gammalinoleenhapet, mis toetavad naha kaitsebarjääri. Lisaks on lisatud vitamiinisegu, mis aitab edendada naha rakkude tervislikku uuenemist.

ROYAL CANIN® Skin & Coat Adult närimistablettide edu on lemmikloomaomanike seas kinnitatud

Ärge uskuge ainult meie sõnu. Pärast katsetamist väitis 86% omanikest, et nad on ROYAL CANIN® Skin & Coat Adult närimistablettide tulemustega rahul juba pärast 2-kuulist kasutamist. *

Kombineerige ROYAL CANIN® tervislike lemmikloomade dieetidega

Närimistabletid on mõeldud täiendama mis tahes ROYAL CANIN® sarja dieeti, mis on mõeldud tervetele koertele. Kui teie koer sööb tavapärast toitu, saab ROYAL CANIN Skin & Coat Adult närimistablette sujuvalt integreerida, et toetada naha tervist ja läikivat karvkatet. See võimaldab teie koeral säilitada oma praegust toitumisrutiini ja saada sihipärast tuge, mis aitab lemmikloomal õitseda.

Järgige kindlasti pakendil olevaid söötmisjuhiseid ja ärge andke oma koerale rohkem kui soovitatud tükkide arv päevas.

Kui annate koertele toidulisandeid, on soovitatav kohandada põhitoidu portsjoni suurust, et aidata koeral säilitada tervislikku kehakaalu.

KOOSTIS: dehüdreeritud linnulihavalk, nisujahu, glütserool, kurgirohuõli, jahvatatud linaseemned, hüdrolüüsitud loomsed valgud, tselluloosipulber.

LISANDID (ühe kilogrammi kohta): Toitainelised lisandid: nikotiinhape (niatsiin): 3500 mg, kaltsium-D-pantotenaat: 3750 mg, tsink (3b605): 186 mg. Tehnoloogilised lisandid: settelise päritoluga kliinoptiloliit: 8,1 g. Säilitusained.

ANALÜÜTILISED KOOSTISOSAD: toorvalk: 25,3%, toorkiud: 3,1%, rasvasisaldus: 10,1%, toortuhk: 6,6%, niiskus: 18%, oomega-3-rasvhapped: 0,88%, oomega-6-rasvhapped: 3,86%, gammalinoleenhape (GLA): 0,89%, metaboliseeruv energia: 3196 kcal/kg, kaloreid 1 tükis: 12,8 kcal.

SÖÖTMISJUHISED: toidulisandid täiskasvanud koertele. Palun järgige söötmisjuhistes märgitud tükkide arvu päevas. Kui annate toidulisandeid, on soovitatav põhitoidu portsjoni suurust vastavalt kohandada, et teie lemmiklooma kehakaal püsiks tervislikuna. Küsimuste korral pöörduge loomaarsti poole.

Tootja

Royal Canin

Tarne

Saadame välja 1–3 tööpäeva jooksul

Royal Canin konservid

Vaata kõiki
Konserv PUPPY MINI väikest tõugu kutsikatele Royal Canin

Konserv PUPPY MINI väikest tõugu kutsikatele Royal Canin

Konserv PUPPY MINI väikest tõugu kutsikatele Royal Canin

€9,54
Soodushind  €9,54 Tavahind  €12,69
Konserv PUPPY - MEDIUM keskmist tõugu kutsikatele Royal Canin

Konserv PUPPY - MEDIUM keskmist tõugu kutsikatele Royal Canin

Konserv PUPPY - MEDIUM keskmist tõugu kutsikatele Royal Canin

€12,74
Soodushind  €12,74 Tavahind  €16,11
Konserv Mini Adult väikest tõugu koertele Royal Canin

Konserv Mini Adult väikest tõugu koertele Royal Canin

Konserv Mini Adult väikest tõugu koertele Royal Canin

€8,74
Soodushind  €8,74 Tavahind  €11,78
Pasteet Exigent valivatele koertele Royal Canin

Pasteet Exigent valivatele koertele Royal Canin

Pasteet Exigent valivatele koertele Royal Canin

€10,74
Soodushind  €10,74 Tavahind  €14,22

PlaqueOff Premium suuhügieeniks

Vaata kõiki
Plaqueoff toidulisand suuhügieeniks koertele

Plaqueoff toidulisand suuhügieeniks koertele

Plaqueoff toidulisand suuhügieeniks koertele

€12,90
Soodushind  €12,90 Tavahind  €12,90
ProDen PlaqueOff® suuhügieeniks kassidele 40 g

ProDen PlaqueOff® suuhügieeniks kassidele 40 g

ProDen PlaqueOff® suuhügieeniks kassidele 40 g

€13,30
Soodushind  €13,30 Tavahind  €13,30
PlaqueOff Dental Bites – maiused suuhügieeniks kassidele 60 g

PlaqueOff Dental Bites – maiused suuhügieeniks kassidele 60 g

PlaqueOff Dental Bites – maiused suuhügieeniks kassidele 60 g

€5,97
Soodushind  €5,97 Tavahind  €5,97
PlaqueOff Dental Care Bones Bacon Flavor - peekonimaitselised hambahooldusmaiused 482 g

PlaqueOff Dental Care Bones Bacon Flavor - peekonimaitselised hambahooldusmaiused 482 g

PlaqueOff Dental Care Bones Bacon Flavor - peekonimaitselised hambahooldusmaiused 482 g

€17,70
Soodushind  €17,70 Tavahind  €17,70
Recommendations
Product Details
Product Details